top of page
photo_2022-03-20 16.02.06.jpeg

نشر ناکجا، ناشر کتاب‌های سانسورشده

«ناکجا»، ناشر کتاب‌های فارسی در کشور فرانسه است که با رعایت قوانین کنوانسیون بین‌المللی کپی‌رایت به انتشار کتاب می‌پردازد. مخاطب ناکجا در هر نقطه‌ی دنیا که باشد می‌تواند از امکانات این وب‌سایت استفاده نماید.

ناکجا خود را به اصل بنیادینِ آزادی انتشارات وفادار می‌داند و در این راستا پذیرای هیچ محدودیت ویژه‌ای نیست. یگانه معیار ما در انتخاب آثار، کیفیت آن‌هاست و با هیچ‌‌کدام از معیارهای کاذبی که ممکن است در هر جای دیگر مرسوم باشند سازگار نخواهیم بود. شهرت و سابقه‌ی کاریِ پدیدآورندگان، نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب و انتشار کتاب‌‌ها ندارد؛ انتشارِ آثار باکیفیتِ مؤلفان و مترجمان جوان و کمتر شناخته شده، یکی از اهداف مهمِ نشر ناکجا به شمار می‌آید.

کتابفروشی ناکجا در پاریس،
و سایت ناکجا، بزرگترین کتابفروشی مجازی فارسی برای ایرانیان خارج از کشور

کتابفروشی «ناکجا» در پاریس یکی از بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی‌های تخصصی زبان فارسی برای ایرانیان و فارسی‌زبانان خارج از کشور است.

نخستین کتابفروشی ناکجا در سال ۲۰۱۲ در منطقه‌ی باستیل پاریس افتتاح شد و سایت ناکجا نیز هزاران کتاب ناشران داخلی و خارجی را در دسترس ایرانیان خارج از کشور قرار داد.

در سال ۲۰۱۴ کتابفروشی ناکجا در منطقه‌ی هجدهم پاریس، نزدیک به مونمارتر کار خود را ادامه داد و در سال ۲۰۱۹ با گسترش فعالیت‌های انتشارات و کتابفروشی، ناکجا فضای بزرگ‌تری در منطقه‌ی پانزدهم پاریس، نزدیک به برج ایفل، در منطقه‌ی ایرانیان پاریس افتتاح کرد.

کتاب‌های کتابفروشی ناکجا از تمامی ناشران داخل و خارج از کشور تامین می‌شود و شما می‌توانید تمامی کتاب‌های زبان فارسی را از روی سایت ناکجا سفارش بدهید.

نرخ کتاب‌ها به یورو است اما شما با گزینه‌ی بالای سایت (دست چپ) می‌توانید ارزتان را انتخاب کنید و قیمت کتاب‌ها را به دلار یا پوند یا هر ارز دیگری مشاهده کنید. در آخر، هنگام پرداخت، شما به ارز کشور خودتان پرداخت خواهید کرد.

اکثر کتاب‌هایی که در سایت ناکجا می‌بینید در کتابفروشی پاریس موجود هستند و در عرض یک روز پس از سفارش به شما ارسال می‌شوند. کتاب‌هایی که در انبار پاریس نباشند در عرض سه تا پنج روز به دست ما می‌رسند و بلافاصله برای شما، هر جای دنیا که باشید ارسال می‌شوند.

بیشترین مشتریان کتابفروشی ناکجا در قاره‌ی آمریکا، استرالیا، در کانادا، اروپای مرکزی و شمالی هستند. ایرانیان مقیم ژاپن و شرق دور، همچنان ترکیه و امارات نیز کتاب‌هایشان را از سایت ناکجا تهیه می‌کنند.

شما هر کجای دنیا که باشید، در هر کشوری خارج از ایران، می‌توانید کتاب‌های مورد علاقه‌تان را با کارت بانکی یا حساب پی‌پل پرداخت کنید و با تضمین ناکجا آن را در اسرع وقت در منزل‌تان دریافت کنید.

ناکجا یک شرکت فرانسوی است که تحت قوانین بین‌المللی فعالیت می‌کند.

کتابفروشی ناکجا به صورت تخصصی نیز تمام کتاب‌هایی که درباره‌ی ایران به زبان فرانسوی منتشر شده‌اند را در دسترس علاقمندان می‌گذارد. کتابفروشی مجازی ناکجا به زبان فرانسوی را اینجا می‌توانید مشاهده کنید. 

bottom of page