top of page

lun. 20 mai

|

بروکسل

نمایشگاه کتاب تهران بدون سانسور بروکسل، بلژیک

برای چهارمین سال پیاپی، ناشران، نویسندگان و اهل‌قلم در خارج از ایران «چهارمین نمایشگاه کتاب تهران بدون سانسور» را برگزار می‌کنند. این نمایشگاه، رویدادی موازی با نمایشگاه کتاب تهران است و هم‌زمان با آن در شهرهای مختلف اروپا برگزار می‌شود. ما نمایشگاه کتاب تهران‌مان را خارج از مرز ایران برگزار می‌کنیم

Les inscriptions sont closes
Voir autres événements
نمایشگاه کتاب تهران بدون سانسور بروکسل، بلژیک
نمایشگاه کتاب تهران بدون سانسور بروکسل، بلژیک

Time & Location

20 mai 2019, 10:00 – 20:00

بروکسل, Square du Bastion 9, 1050 Ixelles, Belgique

About the event

پس از استقبال بی‌نظیر هموطنان و هم‌زبانان عزیز در سه دوره‌ی گذشته، برای چهارمین سال پیاپی، ناشران، نویسندگان و اهل‌قلم در خارج از ایران «چهارمین نمایشگاه کتاب تهران بدون سانسور» را برگزار می‌کنند. این نمایشگاه، رویدادی موازی با نمایشگاه کتاب تهران است و هم‌زمان با آن در شهرهای مختلف اروپا و امریکا برگزار می‌شود. ما نمایشگاه کتاب تهران‌مان را خارج از مرز ایران برگزار می‌کنیم تا فرصتی برابر در اختیار کتاب‌ها و ناشرانی قرار دهیم که به دلیل سانسور جایی در نمایشگاه کتاب تهران ندارند؛ و از این دریچه، خواننده‌ی فارسی‌زبان از خواندن کتاب فارسی بدون سانسور محروم نماند. هدف ما، تکثیر صداها و تکثر عقاید و تفکر است، تا تک‌صدایی در ادبیات و دنیای تفکر بر زبان فارسی غلبه نکند.

هرسال برآنیم تا نسبت به سال‌های گذشته کتاب‌های بیشتری را در دسترس کتاب‌دوستان قرار دهیم؛ و به این منظور، امسال، در هر کشوری که میزبان نمایشگاه است، کتاب‌های زبان اصلی آن کشور را نیز معرفی خواهیم کرد. همچنین پذیرای میهمانان بیشتری خواهیم بود و جلسات متعددِ معرفی کتاب و گفتگو و نقد با حضور نویسندگان خواهیم داشت.

امید که روزی به همین زودی‌ها دیگر نیازی به نمایشگاه کتاب بدون سانسور نباشد.

دوشنبه ۲۰ می از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب نمایشگاه کتاب تهران

Share this event