top of page

dim. 12 mai

|

هامبورگ

نمایشگاه کتاب تهران بدون سانسور هامبورگ ، آلمان

برای چهارمین سال پیاپی، ناشران، نویسندگان و اهل‌قلم در خارج از ایران «چهارمین نمایشگاه کتاب تهران بدون سانسور» را برگزار می‌کنند. این نمایشگاه، رویدادی موازی با نمایشگاه کتاب تهران است و هم‌زمان با آن در شهرهای مختلف اروپا برگزار می‌شود. ما نمایشگاه کتاب تهران‌مان را خارج از مرز ایران برگزار می‌کنیم

Les inscriptions sont closes
Voir autres événements
نمایشگاه کتاب تهران بدون سانسور هامبورگ ، آلمان
نمایشگاه کتاب تهران بدون سانسور هامبورگ ، آلمان

Time & Location

12 mai 2019, 10:00 – 21:00

هامبورگ, Rothenbaumchaussee 34, 20148 Hamburg, Allemagne

About the event

پس از استقبال بی‌نظیر هموطنان و هم‌زبانان عزیز در سه دوره‌ی گذشته، برای چهارمین سال پیاپی، ناشران، نویسندگان و اهل‌قلم در خارج از ایران «چهارمین نمایشگاه کتاب تهران بدون سانسور» را برگزار می‌کنند. این نمایشگاه، رویدادی موازی با نمایشگاه کتاب تهران است و هم‌زمان با آن در شهرهای مختلف اروپا و امریکا برگزار می‌شود. ما نمایشگاه کتاب تهران‌مان را خارج از مرز ایران برگزار می‌کنیم تا فرصتی برابر در اختیار کتاب‌ها و ناشرانی قرار دهیم که به دلیل سانسور جایی در نمایشگاه کتاب تهران ندارند؛ و از این دریچه، خواننده‌ی فارسی‌زبان از خواندن کتاب فارسی بدون سانسور محروم نماند. هدف ما، تکثیر صداها و تکثر عقاید و تفکر است، تا تک‌صدایی در ادبیات و دنیای تفکر بر زبان فارسی غلبه نکند.

هرسال برآنیم تا نسبت به سال‌های گذشته کتاب‌های بیشتری را در دسترس کتاب‌دوستان قرار دهیم؛ و به این منظور، امسال، در هر کشوری که میزبان نمایشگاه است، کتاب‌های زبان اصلی آن کشور را نیز معرفی خواهیم کرد. همچنین پذیرای میهمانان بیشتری خواهیم بود و جلسات متعددِ معرفی کتاب و گفتگو و نقد با حضور نویسندگان خواهیم داشت.

امید که روزی به همین زودی‌ها دیگر نیازی به نمایشگاه کتاب بدون سانسور نباشد.

یکشنبه ۱۲ می از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب نمایشگاه کتاب تهران

Share this event

bottom of page